Podsvětí II. díl (zatím pracovní název Lovec)

24.08.2017 11:10

Samantin život se pomalu začíná vracet k relativnímu normálu. Celé dva měsíce bez maléru. Tušila, že to nemůže vydržet. Nevydrželo. Přímo před jejíma očima se odehrála jedna hodně podivná vražda. Do jejího vyšetřování se zaplétá nejen Samantin bratr, major Robert Wolf, ale i FBI. Společně s agentem Gabrielem Ferrou Sam začíná rozplétat pavučinu zločinů, které rozhodně nepatří do světa lidí. Obětí přibývá. Začíná hrozit prozrazení magického světa.

Nejen Sam se ocitá v  ohrožení. Vrahovo řádění proniká do Podsvětí, kde je jediný podezřelý: drak Azrael. Staletá vládní struktura magického města je narušena a začíná se bortit. Kromě Samanthy není téměř nikdo, kdo by se nejvyššího Strážce zastal. Podsvětí začíná vřít skrytým bojem o moc.

 

 

Na co se můžete těšit?

Hlavní hrdinka Sam je pořád trochu praštěná, ohání se cynickým humorem a sadou pěkně ostrých čepelí. Stále zcela nezapadá ani do jednoho ze dvou světů, zato je opět až po uši zapadlá do maléru. I tentokrát jde o život. A nejen o ten její.

Čeká na Vás několik nových postav:

  1. Zvláštní agent FBI Gabriel Ferra. Na toho pozor, je to sympaťák, magik, zatraceně nebezpečný a hlavně, montuje se Sam do života nejen vyšetřováním vraždy.

  2. Knihovník Vilda. Ne, není to orangutan. Má dvojče Šimona. Šimon je mechanik. Společně jsou opravdu dvojka k pohledání. Jejich hlavní náplní je pomáhat Lovcům, vyzbrojit je potřebnými informacemi a užitečnými hračkami.

  3. Lépe poznáte královnu trpaslíků Karstin. A Barnabáše.

Podíváte se do nejzazšího kouta podzemní říše elfů, zabloudíte v državách trpaslíků a zjistíte, jak vzniká ohnivé ostří. S Maxem Barnetem proplujete do světa mrtvých. A možná odhalíte vraha…